Tedarikçi Yönetimi Bölümü

Global ticaret büyüdükçe, eş zamanlı olarak, Kurumsal Sosyal Soumluluğa ve Sosyal Hesap Verilebilirliğe olan talep de artmaktadır. Şirketlerin gelecekte başarılı olması için, rekabet gücüyle birlikte marka değerini koruyup şirket imajını daha kuvvetli hale getirmeleri sadece daha iyi bir ürün üretmek ya da iyi bir hizmet sağlamakla değil, aynı zamanda içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı sorumluluklarını bilmek ve bu sosyal çevreye katkı yaparak sağlanabilir.

Şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında karşılaştıkları ihtiyaçlar aşağıdaki şekilde özetlenebilir.

  • Açık bir şekilde tanımlanmış etik ticaret/davranış kural ve değerlerinin oluşturulması
  • Bu kural ve değerler dizisinin ilgili paydaşlara açıklanması için iletişimi sağlayacak bir mekanizmanın geliştirilmesi
  • Şirketinizin etik ticaret değerlerini paylaşan tedarikçilerin seçim süreci
  • Tedarikçilerin şirketinizin etik ticaret değerlerini paylaştığını ispatlayacak bir doğrulama mekanizması ve programı oluşturulması

Tedarikçi yönetimi bölümü olarak; uluslararası denetim programları ve geliştirdiğimiz eğitim programlarıyla çeşitli sektörlerde faaliyette bulunan kuruluşlara hizmet vermekteyiz.

  1. Sosyal Uygunluk (Etik) Denetimleri
  2. Kalite Sistem (Teknik) Denetimleri
  3. Çevre (TGI) Denetimleri
  4. Güvenlik (GSV) Denetimleri
  5. Dokuma Fabrikası (MQP) Uygunluk Programı
  6. Intertek Auditing Services in Israel
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.