Intertek ToxClear

ToxClear, moda endüstrisi paydaşlarının “girdi, proses ve çıktı” aşamalarında kullanılan tehlikeli kimyasalları azaltarak tedarik zincirlerinde detoks yapan, yenilikçi bir dijital kimyasal yönetim platformudur. Intertek'in kimyasal yönetimindeki kapsamlı deneyiminden yararlanan ToxClear, daha güvenli, daha temiz ve daha sürdürülebilir tedarik zincirleri için baştan sona Toplam Kimyasal Güvence çözümleri sunar. Bu çözüm, markaların ve tedarik zincirlerinin, üretim kimyasalları kullanımlarında şeffaflık sağlama ve yönetme taahhütlerini desteklemelerine olanak tanır.

Onaylı bir ZDHC çözüm sağlayıcısı olarak ToxClear, gerçek zamanlı ZDHC MRSL uygunluk veri eşleme  ve ZDHC Performans InCheck Raporlarının oluşturulması için ZDHC portalı  – Kimyasal Modül ile bağlantı kurarak tedarik zincirlerinde kullanılan kimyasalların toplam izlenebilirliğini ve şeffaflığını sağlar. Platform, kimyasal envanter veri alışverişini ve markalar ve tedarikçiler arasında 7/24 kesintisiz iletişim sağlar.

Marka kullanıcıları, tedarikçilerin kimyasal envanterlerini tam olarak görebilir ve ZDHC MRSL uygunluk performanslarını kolayca değerlendirebilir.

Tedarikçiler, birden fazla tesisin kimyasal envanterlerini yönetebilir, sürekli iyileştirme için kimyasal uygunluk performansları hakkında tam izlenebilirliğe  sahip olabilir ve performans InCheck raporları oluşturabilir.

Nihai hedef; tehlikeli kimyasalların  deşarjını sıfırlamaktır.

ToxClear'ın faydaları:

  • Baştan sona Toplam Kimyasal Güvence Çözümleri
  • Daha Güvenli, Daha Temiz ve Daha Sürdürülebilir Bir Tedarik Zinciri
  • ZDHC portalı ile Gerçek Zamanlı Veri Eşleme – Kimyasal Modül
  • ZDHC Performans InCheck Raporlarının Oluşturulması
  • Markalar ve Tedarikçiler Arasında Kesintisiz Bağlantılar
  • Kimyasal Envanter Uygunluk Performansının Kolay Yönetimi
  • En Yeni Bulut Tabanlı Teknoloji Platformu
  • Küresel Ağ Üzerinden Güçlü Teknik Uzmanlıkla Desteklenir

Demo için bizimle bugün irtibata geçiniz!

 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.