GIDA İLE TEMAS EDEN MADDE VE MALZEMELER 

 width=

Gıda ürünlerinize değer katmak istiyorsanız, ilk olarak işe; ürününüze değer katacak doğru ambalajı seçmek ile başlamalısınız.

Gıda ambalajı ve gıda ile temas eden madde ve malzemelerin kalitesi ve güvenliği , tüketiciyi etkilediği kadar; tedarikçileri, üreticileri ve ara üreticileri de perakende sektörü ile ithalat ve ihracat gerekliliklerini sağlayabilmeleri noktasında etkiler. Doğru ve yasal mevzuatlara uygun ham maddeyi veya yarı mamulleri seçmek için bu mevzuatları doğru yorumlamanız ve gerekliliklere hakim olmanız için size destek olmaktayız.

Gıda ile temas eden tüm madde ve malzemeler için değişen teknoloji ve ambalajlama teknikleri ve değişen malzeme çeşitleri; uluslararası ve ulusal düzenlemelerde de hızlı değişimlere neden olmaktadır. Intertek Türkiye olarak değişen teknoloji ve mevzuatlara, limitlere analiz kapsamımız ve test yöntemlerimizle hızla adapte olmaktayız. Bu sayede ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde piyasaya sürmeniz için gerekli tüm desteği sağlıyoruz.

Intertek Türkiye’nin ambalaj laboratuvarı uzman ekibi, sizinle bir uyum içinde çalışarak; hem marka değerinizi yükseltecek, hem de lojistik ve kalite maliyetlerinizi azaltacak şekilde geniş kapsamlı; plastik, metal, kağıt, cam, ahşap, emaye , seramik gibi farklı malzemeler için akredite hizmet sunmaktadır.

[#menu-fcm#]

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.