Gıda ile Temas Eden Madde ve Malzemeler

Gıda ürünlerinize değer katmak istiyorsanız, ürününüze değer katacak doğru ambalajı seçmek ile başlamalısınız.

Gıda ambalajı ve gıda ile temas eden madde ve malzemelerin kalitesi ve güvenliği , kullanıcıyı etkilediği kadar, tedarikçi, üreticileri, ara üreticileri , parakende sektörü ve ilgili bakanlık denetim ve ithalat ihracat için önemlidir. Doğru , yasal mevzuatlara uygun hammaddeyi veya yarı mamulleri seçmek için yasal mevzuatlara hakim olmak ve doğru ürünü seçmeniz için size destek olmaktayız.

Gıda ile temas eden tüm madde ve malzemeler için değişen teknoloji ve ambalajlama teknikleri ve değişen materyel çeşitleri, uluslararası ve ulusal düzenlemelerde de hızlı değişimlere neden olmaktadır. Intertek Türkiye olarak değişen teknoloji ve mevzuatlara , limitlere analiz kapsamımız ve test yöntemlerimizle hızla adapte olmaktayız. Bu sayede ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde piyasaya sürmesiniz için gerekli tüm desteği sağlıyoruz . Intertek'in analitik düşünen ekibi, hem marka değerinizi yükselterek, hem de lojistik, kalite maliyetlerinizi azaltacak şekilde sizinle bir uyum içinde çalışmaktadır.

Intertek Türkiye’nin ambalaj laboratuvarı uzman ekibi , geniş kapsamı ile plastik, metal, kağıt, cam, ahşap, emaye , seramik gibi farklı malzemeler için size akredite olarak destek olmaktadır.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.