iCARE – TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ İÇİN TEK NOKTADAN BİLİME DAYALI MÜŞTERİ MÜKEMMELLİĞİ PORTALINIZ

 width=


Birkaç Tıkla Moda Üreticilerine Toplam Kaliteyi Sunuyoruz

iCare; üreticilere test süreçlerini baştan uca 7/24 sorunsuz bir şekilde yönetmelerini ve izlemelerini sağlayacak öncü, sektör lideri bir çözüm sunarak; laboratuvar numunelerinin işlenmesi ve test edilmesiyle ilgili şeffaflık ve izlenebilirliği ele almak için tasarlanmış tek noktadan bilime dayalı müşteri mükemmelliyeti portalıdır.

Artan mevzuat incelemesi ve yükselen son tüketici beklentileri nedeniyle, moda sektöründeki müşteriler; numune işleme ve test aşamaları boyunca şeffaflığı ve izlenebilirliği arttıran sistemik, veri odaklı, baştan sona Toplam Kalite Güvencesi çözümlerini giderek daha fazla talep etmektedirler.

Öncü ruhumuza sadık kalarak Intertek, iCare'i; üretim yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak uyarlamıştır ve onu sektördeki diğer portallardan ayıran pazar lideri bir dijital çözüm olarak sunmaktan gurur duymaktadır. iCare; müşterilerimizin projelerini kolaylıkla ve zahmetsizce yönetmeleri ve izlemeleri için onları güçlendirecek; böylece kalite ve güvence sürecindeki deneyimlerinde devrim yaratacaktır. width=
iCare, Intertek müşterilerine; sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz aracılığıyla gönderdikleri numunelerin durumu ve ilerleyişi hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar ve müşterilerin chatbot ve canlı sohbet gibi özellikler aracılığıyla sorunsuz bir şekilde uzmanlarla etkileşime geçmesine olanak sağlamaktadır. Müşteriler sadece birkaç tıklama ile aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli eylemleri kolayca gerçekleştirebilirler:

 • Test talepleri gönderme
 • İş/başvuru arama, durumu takip etme
 • Test raporlarını görüntüleme ve indirme
 • Uzmanlarımızla veya müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçme
 • Güncel kalmak için uyarıları ve bildirimleri ayarlama

Tüm bu süreçleri kolaylaştıran iCare; üreticilerin test taleplerini baştan sona verimli bir şekilde yönetmelerini sağlar ve bu sistem, üreticilere projelerinin 7/24 takip edilebilmesiyle güven verir.

 width=


iCare'in üreticiler için faydaları şunlardır:

 • Pazara ürün sunma hızınızda, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve zamandan tasarruf etmek üzere çevrimiçi test talepleri hazırlarken formları “favoriler” yardımı ile doldurmak,
 • Kalite sorunları hakkında eş zamanlı proje bilgileri ile izlenebilirlik,
 • 7/24 Müşteri Mükemmelliyeti,
 • Kendi iş zaman çizelgelerinizi takip edin ve projelerinizi verimli bir şekilde yürütün,
 • Canlı sohbet ve chatbotu aracılığıyla Intertek ile hızlı bir şekilde çevrimiçi iletişim kurun,
 • Tüm raporlar için veri bankası: raporları tek bir yerde kolaylıkla konumlandırın ve bulun.

 

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

E-posta: icaretr@intertek.com  

Telefon: +90 212 496 46 67

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
 
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.