GIDA ETİKETLEME ÇÖZÜMLERİ

 

Tüketiciler sağlık konusunda giderek daha bilinçli hale geldikçe, bilinçli gıda seçimleri yapmak için çeşitli markalar arasında satın alma kararı verirken ürün etiketlerini kontrol ediyorlar.

 

Gıda etiketi, üreticiler ve tüketiciler arasında ürün bilgilerini iletmenin birincil yöntemidir. Etiketler, temel ürün bilgilerinin yanı sıra beslenme ve gıda güvenliği konusunda bilgiler sağlarken, pazarlama ve reklam için de bir araç görevi görür. İntertek'te uzmanlarımız, yiyecek ve içecek şirketlerinin etiketleme yönetmeliğine uymalarına yardımcı olacak uzman bilgi ve deneyime sahiptir. Tüm hedef pazarlarınızda yasal uygunluğu sağlamak için gıda etiketleme ihtiyaçlarınıza yönelik eksiksiz bir çözüm sunmaktayız.

 

Küresel uzmanlardan oluşan ağımız, dünya çapında 50'den fazla farklı ülke için tek veya çok dilli etiketler dahil olmak üzere, gıda ürünlerinizde doğru etiket uygulamanıza yardımcı olabilecek etiket validasyon hizmetleri sunar. İş yaptığınız birçok ülkede size destek verebiliriz. Gıda düzenleme uzmanlarından oluşan ekibimiz TGK gereklilikleri kapsamında Türkiye için etiket validasyonu hizmeti sağlar bunun yanı sıra Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Okyanusya'da etiket doğrulama hizmetleri sunmaktadır.

 

Gıda Etiketleme Hizmetlerimiz;

[#menu-1#]

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.