ISO 9001:2008 Belgelendirmesi - Kalite Yönetim Sistemi

Dünyanın en büyük ISO 9001 belgelendirme kuruluşlarından biri olan Intertek, uzmanlığı ile binlerce kuruluşa güven ve güvence getirdi.

ISO 9001 Standardı, operasyonal süreçlerinizi sürekli iyileştirirken müşterilerinizin kalite gerekliliklerini karşılayan bir Kalite Yönetim Sistemi (KYS) geliştirmenize yardım eder. Standart belirli bir endüstri ya da ürüne özel olmadığından, ürün ya da hizmet sağlayan tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir. ISO 9001 Standardı; kısa teslimat süreleri, yüksek teslimat güvenilirliği, servis ve ürünlerin sürekli yüksek kalitede olması, müşterilerinizden ve işinizden yüksek fayda olanağı sunar.

ISO 9001 uygunluğu, işletmelerinizdeki prosedür ve proseslerin geliştirilmesi ve optimizasyonu konusunda destek verici niteliktedir. İlgili konuya odaklanarak zaman ve paradan tasarruf sağlamanın yanında, gelecekteki zorlu işlere karşı daha rekabetçi ve donanımlı olmanıza yardım eder.

Küçük bir işetme veya global bir şirket ayrımı olmaksızın, ISO 9001 belgelendirmesi, dünyanın her yerine açık bir mesaj yollayarak global bir firma olma yolunda ilerlediğinizi sağlamanın yanında global dünya pazarındaki rekabetinizi ve şirketinize güveni arttırır.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.