IFS Food- Uluslararası Gıda Standardı

IFS Gıda, gıda ürünlerinin ve üretim proseslerinin emniyetini ve kalitesini belgelendirmek için GFSI tarafından kabul edilmiş bir standarttır.

IFS Gıda Standardı, marka imajınızı zenginleştirecek, tüketici güvenini oluşturacak ve yeni pazar olanaklarına giden yolunuzu açacak, dünya çapında tanınmış bir belgedir. Standartlaştırılmış değerlendirme sistemi, tekrarlama denetimlerine olan ihtiyacı azaltmanıza yardımcı olur, böylece zaman ve para tasarrufu sağlanır. Program aynı zamanda kuruluşunuzda ve tedarik zincirinizin tamamında kalite ve güvenlik süreçlerinin geliştirilmesine yardımcı olur ve izlenebilirlik ve şeffaflık sağlayan standartlar sağlar.

Akredite edilmiş bir IFS belgelendirme kuruluşu olarak, size bir sertifikadan daha fazlasını sunuyoruz. IFS Gıda denetimlerini yürütmenin yanı sıra, tüm belgelendirme sürecinde size destek olabiliriz. Eğitim, ön denetim değerlendirme hizmetlerini sunuyoruz ve takip denetimleri ve belgelendirme yenilemeleri ile sürekliliğinizi sağlamaya yardımcı olmaktayız.

Tüm süreç boyunca sizi destekleyici ve size yol gösterecek, zorlukları aşmanıza ve IFS sertifikası getirilerini maksimize etmenize yardımcı olan uzmanlık, deneyim ve küresel mevcudiyetimiz bulunmaktadır. Intertek, Food Safety System Certification (FS22000), British Retail Consortium Food Standard (BRC) ve Safe Quality Food (SQF) gibi dünya çapında tanınmış programlar için akreditasyona sahip, dünya üzerinde lider bir gıda güvenliği belgelendirme kuruluşudur. Uzman gıda güvenliği denetmenleri, ürünlerinizin en yüksek gıda güvenliği standartlarına göre üretildiğini, hazırlandığını, paketlendiğini, dağıtıldığını ve belgelendirildiğini garanti etmek için sizinle birlikte çalışabilir. Ayrıca, International Featured Standard Food Store, International Featured Standard Broker, International Featured Standard Logistics ve IFS Testing Migration Packaging için tam denetim hizmetleri sağlıyoruz.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.