GLOBAL G.A.P Belgelendirmesi

Global G.A.P. Hem tarım hem de su ürünleri yetiştiriciliğini kapsayan, entegre bir gıda üretim standartları programıdır.

GLOBAL G.A.P. (Global İyi Tarım Uygulamaları), uluslararası kabul görmüş bir çiftlik standartları grubunu belirtir ve 100'den fazla ülkede sürdürülebilir üretim uygulamaları, hayvan refahı ve işçi sağlığı ve güvenliği konularında rehberlik etmektedir. Belgelendirme, üreticilerin yüksek kalitede, sürdürülebilir gıda talebini karşılamasına yardımcı olur ve perakendecilerin ve tüketicilerin kaliteli ürünleri güvenle seçmelerine imkan sağlar.

Akredite bir GLOBAL G.A.P belgelendirme kuruluşu olarak, eğitim, ön denetim değerlendirmesi, nihai denetim ve takip değerlendirmeleri alanlarında hizmet vermektedir. Küresel kabul görmüş bir entegre standart olarak, GLOBAL G.A.P'ı benimsemek sizi çok sayıda farklı denetime tabi tutar ve programın küresel kapsamıyla uyumlu olacak şekilde, sertifika almanıza yardımcı olmak için dünyanın her yerinde gerekli bilgi ve deneyime sahip uzmanlarımız bulunmaktadır.

GLOBAL G.A.P sertifikasına sahip olmak tüketicilere ve perakendecilere güvenli, sürdürülebilir gıda üretimine olan bağlılığınızı gösterir. Program, tüm dünyadaki perakendeciler tarafından saygı görmektedir ve ürününüzü yeni pazarlara çekmeye yardımcı olabilir. Standart aynı zamanda, verimliliği arttırarak ve tasarruf sağlayarak uzun vadeli iş performansını da geliştirir.

Deneyimli bir gıda belgelendirme kuruluşu olarak size bir sertifikadan daha fazlasını sunuyoruz. Tüm süreç boyunca sizi desteklemek ve size yol gösterecek, zorlukları aşmanıza ve GLOBAL G.A.P belgelendirmesi getirilerini maksimize etmenize yardımcı olan uzmanlık, deneyim ve küresel mevcudiyetimiz bulunmaktadır.

Intertek, Food Safety System Certification (FS22000), British Retail Consortium Food Standard (BRC), International Featured Standards (IFS Food) ve Safe Quality Food (SQF) gibi dünya çapında tanınmış programlar için akreditasyona sahip, dünya üzerinde lider bir gıda güvenliği belgelendirme kuruluşudur. Uzman gıda güvenliği denetçilerimiz, ürünlerinizin en yüksek gıda güvenliği standartlarına göre üretildiğini, hazırlandığını, paketlendiğini, dağıtıldığını ve belgelendirildiğini garanti etmek için sizinle birlikte çalışabilir.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.