Good Catering Practice - İyi İkram Hizmetleri Uygulaması Denetimleri

İyi İkram Uygulama (GCP) denetimleri size eksiksiz bir gıda güvenliği yönetim sistemi için temel oluşturarak alt yapı sağlar.

GCP belgelendirme, temel hijyen ve gıda işleme prosedürlerinden atık yönetimine, sağlıklı tesislere ve haşere kontrolüne kadar her şeyi kapsar. Intertek'te GCP denetimini yapabilir, eğitim ve danışmanlık, ön denetim ve takip denetim hizmetleri sağlayabiliriz. Bu belgelendirme; oteller, tatil köyleri, restoranlar, fast food işletmeleri, süpermarketler, catering kuruluşları, perakende satış mağazaları, marketler, kantinler ve daha birçok gıda işletmesi için gereklidir.

GCP programlarımız, hepsi Codex Alimentarious yönergelerine göre uygulanan birleşik bir denetimde uluslararası olarak kabul edilmiş standartları benimsemek için yapılandırılmış bir çerçeve sunmaktadır. GCP programınızın bir parçası olarak, işletmenize uygun olarak standartları mantıklı ve etkin bir şekilde uygulamak için size yardımcı olacağız. Örneğin, yiyecek içecek endüstrisinin çoğunda İyi Üretim Uygulamasının (GMP) uygulanması zorunludur ve GMP, HACCP ve ISO9001 gibi diğer önemli gıda güvenliği standartlarının temelini oluşturmaktadır.

GCP sertifikası, tüketicilere güvenli, kaliteli yiyecek üretme konusundaki bağlılığınızı gösterir. Başarılı gıda güvenliği yönetim sistemlerini geliştirmek için kapsamlı, uygun maliyetli bir yaklaşım temin eder ve gıda güvenliği düzenlemelerine uyumunuzu sağlar. GCP ayrıca, daha ileri belgelendirme programlarını benimsemek için de temel oluşturur.

GCP ortağı olarak Intertek'i seçmek, zorlukları karşılamak ve GCP belgelendirmesinin faydalarını en üst düzeye çıkarmak amacıyla tüm program boyunca rehberlik etmek için deneyim ve küresel varlığını size vererek, sizlerin dünya standartlarındaki uzmanlığa ve olanaklara erişmenizi sağlayacaktır.

Intertek, Food Safety System Certification (FS22000), British Retail Consortium Food Standard (BRC), International Featured Standards (IFS Food) ve Safe Quality Food (SQF) gibi dünya çapında tanınmış programlar için akreditasyona sahip, dünya üzerinde lider bir gıda güvenliği belgelendirme kuruluşudur. Uzman gıda güvenliği denetçilerimiz, ürünlerinizin en yüksek gıda güvenliği standartlarına göre üretildiğini, hazırlandığını, paketlendiğini, dağıtıldığını ve belgelendirildiğini garanti etmek için sizinle birlikte çalışabilir.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.