BRC Food- Gıda Güvenliği Global Standardı

Gıda tedarik zincirinde çalışırkan gıda güvenliği kritik önem taşır. Gıda Güvenliği sertifikası için BRC Global Standardı, markanıza gıda kalitesi, güvenliği ve sorumluluğu konusunda uluslararası olarak tanınmışlık sağlar.

Gıda tedarik zincirinin herhangi bir basamağında çalışırken tüketiciyi korumak, marka değerini koruma ve yasal düzenlemelere uyumu sağlamada gıda güvenliği kritik öneme sahiptir. İngiliz Parekendeciler Birliği (BRC), İngiltere Ticaret Organizasyonu tarafından küresel olarak tanınmıştır. Firmaların gıda güvenliği düzenlemelerine uyum sağlayabilmeleri için seri standartlar oluşturulmuştur. Kaliteli ve güvenli gıda ürünlerinin üretilmesinde rehberlik sağlayan bu standartlar dünya genelinde iyi gıda üretim uygulamalarında ölçüt haline gelmiş ve uluslararası tanınan BRC global stadartlarına dönüşmüştür.

Intertek tamamen İngiltere akrediteli belgelendirme kuruluşudur, gıda güvenliği denetimlerini yürütmeye yetkili, BRC küresel standartı gıda güvenliği belgelendirmesi, Consumer Products ve IoP Packaging Standard standartlarında karar veren taraftır. BRC standardı yüksek derecede uyum ister ve belgelendirme programı; gıda güvenliği planlamasından tesis ve proses kontrollerine yönetimden, satın almaya kadar uzanan geniş kapsamlı bir çalışmadır. İlerideki gelecek denetiminizde yeni BRC Gıda Güvenliği Kültür Mükemelliği (BRC Food Safety Culture Excellence) modülünü de bağlantılı alabilirsiniz. İş partneriniz olarak süreç boyunca sizi yönlendirir ve destekleriz.

Gıda güvenliği belgelendirmesinde küresel bir standart olan BRC kazanarak, markanıza, gıda kalite, güvence ve sorumluluğunda uluslararası tanınmışlık göstergesi sağlarsınız. Program Global Food Safety Initiative (GFSI) tarafından tamamiyle onaylanmış; verimli, zaman ve kaynak tasarrufu sağlayıcı, süreçlerinizin geliştirilmesine yardımcı, çoklu denetim ihtiyacınızı azaltmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.100 ülkede 18000’den fazla BRC sertifikalı üreticilerin bir parçası olmanız ile tüketici güveninin artmasından yeni iş fırsatları yaratılmasına kadar birçok yeni fırsattan yararlanırsınız.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.