3.Taraf Teknik Gözetim Hizmetleri

Intertek, müşterilerin kaliteli ürün ve hizmetleri sunmasına yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda işlerine değer katan kalite ve güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetleri global ağımız aracılığıyla sunmaktayız ve sonuç olarak hızlı bir şekilde iş yürütmek için rakipsiz bir ün geliştirmiş bulunuyoruz.

Intertek müşterilerin 3. Taraf hizmetleri süreçlerinde kaynak sertifikası, montaj, yükleme ve paketleme aşamaları, kaynakçı ve kaynak koordinatörü sertifikasyonu ,3. Taraf gözetim(testlere nezaret edilmesi,yurt dışı –yurt içi ekipmanların imalat ve montaj kontrolü, depolama tankları (API 650 ve 653) ,boru hatları (API 570) , vs. ), proje bazlı QA/QC ekip kurulması ve NDT konularında yardımcı olmaktadır.

Verdiğimiz hizmetler arasında türkak standartlarına, uluslararası yönetmelik ve standartlara ve proje-bazlı teknik spektlere yönelik uygunluk değerlendirmesi, üretim izleme ve takibi ile varlık yönetimi de bulunmaktadır. 3. Taraf gözetim hizmetleri süreçlerinde sizlere Tanap,3.Köprü ,Enka,Zorlu,Gama,Kalehan, Tüpraş,Shell.. projelerinde olduğu gibi sizlere de çözüm ortağı olmak isteriz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.