PROTEK - DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ÇÖZÜMLER

Mayıs 29, 2020

Sağlık, güvenlik ve iyi olma, yaşamımızın her alanında daha önce hiç bu kadar hayati bir önem taşımamıştı. Gerek işte, gerek alışverişte, gerekse dışarıda yemekte veya toplu taşıma araçları kullanırken; çalışanlar ve tüketiciler, güvenilir markalar, güvence ve huzur arıyorlar.

Intertek Protek, insanlar, iş yerleri ve kamusal alanlar için; denetim, eğitim, gözetim, doğrulama ve belgelendirme çözümleri sunan, her sektöre uygulanabilen, baştan uca sağlık, güvenlik ve iyi olma güvencesi sunan dünyadaki ilk programdır.

Protek, Intertek'in toplam kaliteye yönelik eşsiz yaklaşımına dayanarak; insanları, sistemleri, süreçleri, tesisleri, malzemeleri, yüzeyleri ve ürünleri korur.

 

Protek tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

 

PROTEK Çözümleri

Baştan uca sağlık, güvenlik ve iyi olma çözümleri

Intertek Protek, üretimden, perakende satış alanları ve halka açık alanlara kadar tüm sektörlerde; program geliştirme, enfeksiyonun yayılmasını önlemeye yönelik tesis sağlığı değerlendirmesi, denetim çözümleri, temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gözetimi, temizlik sonrası doğrulaması gibi uyumluluk raporlaması ve sertifikasyonu ile ilgili tüm husuları kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Intertek’in benzersiz toplam kalite yaklaşımına dayanan Protek; aşağıdaki kategorilerde sağlık, güvenlik ve iyi olma hizmetleri sunmaktadır:

 

İnsan Güvencesi

Protek, Covid-19 ile ilgili eğitim programlarından, yüz maskelerinin, eldivenlerin ve diğer KKD'ların nasıl kullanılacağına dair belirli modüllere kadar, baştan uca öğrenme ve belgelendirme çözümleri sunar. Ek olarak, hijyen, temizlik ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi ile ilgili yönlendirmeler; çalışanların ve müşterilerin sağlık, güvenlik ve iyi olma durumunu güvence altına almaya yardımcı olmaktadır.

 

İşletim Sistemleri ve Süreçleri

Bu çözümler; operasyonlar, tedarik zincirleri ve iş süreçlerindeki iç risklerin tanımlanmasına ve azaltılmasına yardımcı olurken; operasyon uygulamalarının düzgün çalıştığına dair güven sağlar. Bu teknoloji odaklı çözümler, tedarik zincirinceki riskleri şeffaf ve görünür kılarak; işi geliştirme ve daha uygun maliyetli süreçler sunma imkanı sağlar.

 

Tesisler

Sağlık & Güvenlik çözümleri, çalışanlara ve müşterilere; tesis sağlığı değerlendirmelerinden, program geliştirmeye, temizlik ve dezenfektan süreci gözetiminden, temizlik sonrası uygunluk raporlaması ve belgelendirmesi doğrulamasına kadar; üretim, oteller, restoranlar, ulaşım merkezleri, perakende ve daha birçok alanda çevresel sağlık risklerini tanımlayan ve en aza indiren çözümler sunar.

 

Malzemeler ve Yüzeyler

Bu çözümler, kullanılan malzemelerin ve yüzeylerin; çalışanlar, müşteriler ve gezegenimiz için sterilize ve güvenli olmasını sağlamak üzere gerekli test ve gözetim hizmetlerini kapsamaktadır. Protek, temizlik ve sanitasyondan atık yönetimine kadar; günümüz ortamında ihtiyaç duyulan güvenceyi sağlar.

 

Ürünler

Protek Ürün Çözümleri; müşterilere, bir ürünün kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak temin edildiğinin güvencesini sunar. Çözümler; hammaddeler, bileşenler, nakliye ve bitmiş ürün kullanımı, imhası, geri kazanımından başlayarak; yeniden kullanımına kadar tüm yaşam döngüsü boyunca yer alan ürünleri kapsar.

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.