Intertek, Öncü Dijital Platform iCare Projesi’ni Türkiye'de Başlattı

Toplam Kalite Birkaç Tık Ötenizde

Kasım 2, 2023

Istanbul, Türkiye – Dünya çapında sektörlerin önde gelen Toplam Kalite Güvence sağlayıcısı Intertek; en başarılı pazarlarından biri olan Türkiye'de, iCare'in lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyor. iCare; tekstil üreticileri için test süreçlerini başından sonuna kadar sorunsuz bir şekilde yönetilmelerini ve izlenmelerini sağlayan öncü ve inovatif tek noktadan dijital çözüm  portaldır. Intertek'in Bilime Dayalı Müşteri Mükemmeliyeti Avantajını kullanan iCare; numunelerin işlenmesi ve test edilmesinde uzun süredir devam eden şeffaflık ve izlenebilirlik sorunlarını ele alıyor, böylelikle iletişim engellerini ortadan kaldırıyor ve pazara sunma hızını artırıyor.

Artan mevzuat incelemesi ve yükselen son tüketici beklentileri nedeniyle, moda sektöründeki müşteriler; numune işleme ve test aşamaları boyunca şeffaflığı ve izlenebilirliği arttıran sistemik, veri odaklı, baştan sona Toplam Kalite Güvencesi çözümlerini giderek daha fazla talep etmektedirler.

Öncü ruhumuza sadık kalarak Intertek, iCare'i; üretim yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak uyarlamıştır ve onu sektördeki diğer portallardan ayıran pazar lideri bir dijital çözüm olarak sunmaktan gurur duymaktadır. iCare; müşterilerimizin projelerini kolaylıkla ve zahmetsizce yönetmeleri ve izlemeleri için onları güçlendirecek; böylece kalite ve güvence sürecindeki deneyimlerinde devrim yaratacaktır.

iCare, Intertek müşterilerine; sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz aracılığıyla gönderdikleri numunelerin durumu ve ilerleyişi hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar ve müşterilerin chatbot ve canlı sohbet gibi özellikler aracılığıyla sorunsuz bir şekilde uzmanlarla etkileşime geçmesine olanak sağlamaktadır. Müşteriler sadece bir dokunuş veya birkaç tıklama ile; test talebi gönderme, iş durumlarını takip etme, rapor indirme gibi çeşitli işlemleri, 7/24 erişilebilen, tek bir merkezi dijital platform üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Intertek Türkiye Ülke Müdürü Oliver Cook: "Intertek; 28 yıl önce ülkenin ilk özel tekstil laboratuvarının kurulmasından başlayarak, pazar lideri yeniliklerde ve Türkiye'deki tekstil sektörünü desteklemede her zaman ön planda olmuştur. Türkiye’de yapılan iCare Lansmanı; tekstilin Türkiye'deki önemine olan inancımızı, yeteneklerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmeye yatırım yapmaya olan bağlılığımızı temsil etmektedir."

Intertek Türkiye Softlines & Hardlines Satış ve Strateji Direktörü Sinan Öncel: "Tekstil pazarında öncü ruhumuzla yol gösterdiğimiz muhteşem mirası devam ettirerek, bu heyecan verici yeniliği Türkiye'de başlatmaktan son derece gurur duyuyoruz. Bu; sadece hizmet sağlayıcı olarak değil, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya adanmış stratejik ortaklar olarak hareket etme hedefimizle, müşterilerimizle nasıl etkileşim kurduğumuzu sürekli olarak yeniden keşfetmeye çalıştığımız birçok yoldan sadece biridir. Türkiye ekibinde sahip olduğumuz gurur, enerji ve teknik uzmanlık; müşterilerimiz ve güvenilir ortaklarımızla paylaşmaktan heyecan duyduğumuz çok parlak bir geleceğe işaret ediyor."
iCare; küresel lansmanının ilk aşaması olarak, değerli Türk Softlines müşterilerimize tanıtılıyor. Pazar lideri Global Market Access, i2Q, Interlink ve ToxClear çözümlerimizle birlikte çalışacak olan iCare; müşterilerimizin kapsamlı Toplam Kalite Güvencesi tekliflerimizden tam olarak yararlanabilmelerini sağlayacak.

İleri teknolojiyi bilime dayalı uzmanlığımızla birleştiren iCare; Kalite Güvence çözümlerinde şeffaflık, verimlilik ve kullanım kolaylığı için yeni bir standart belirleyerek birkaç tıklamayla Toplam Kaliteyi mümkün kılmaktadır. 7/24 erişilebilen iCare; müşterilerimize Bilime Dayalı Müşteri Mükemmelliği Avantajı sunarak iletişimdeki teslim sürecini kolaylaştırmaya ve pazara sunma hızını arttırmaya yardımcı olmaktadır. Olağanüstü müşteri deneyimleri ve yüksek kaliteli test hizmetleri sunma konusundaki lider konumumuzu, tek noktadan erişilebilen Bilime Dayalı Müşteri Mükemmelliği portalımız iCare ile pekiştirmekten dolayı gurur duyuyoruz.

 

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.intertek.com/icare

 

iCare – Toplam Kalite Birkaç Tık Ötenizde

Medya Bilgileri İçin:

Lütfen iletişime geçiniz:
Ayta Yazıcı
Marketing & Communications Manager
T: +90 549 791 67 68
E: ayta.yazici@intertek.com

 

Intertek Hakkında

TOTAL QUALITY. ASSURED.

Intertek, dünya çapındaki sektörlere Toplam Kalite Güvencesi yaklaşımını sağlayan lider bir kuruluştur. 100'den fazla ülkede, 1.000'den fazla laboratuvar ve ofisten oluşan küresel ağımız; müşterilerimizin operasyonları ve tedarik zincirleri için yenilikçi ve özel Güvence, Test, Gözetim ve Belgelendirme çözümleri sunmaktadır. Doğruluk, hız ve tutku ile sunduğumuz Intertek Toplam Kalite Güvence uzmanlığımız; müşterilerimizin geleceğe güvenle ilerlemelerini sağlar.

intertek.com 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.