SALEEM VE SABEER PROGRAMLARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

 

 

Haziran 12, 2018

 

Suudi Standart, Metroloji ve Kalite Organizasyonu (SASO) 2017 yılı sonlarında Suudi Arabistan Kralllığı’na yapılacak ihracatlar için Uygunluk Değerlendirmesi kurallarında önemli değişiklikler yapacağını açıkladı. Ocak 2018 tarihinden itibaren, kademeli olarak SALEEM olarak açıklanan yeni Suudi Ürün Güvenliği Programı’na ve başvuruları kolaylaştıkmak için geliştirilen yeni global online belgelendirme sistemi SABER’e geçiş başlatıldı.  1 Şubat 2018’den itibaren kullanıma açılan ve deneme aşamasında olan SABER sistemi, geçiş döneminin arından 1 Temmuz 2018 tarihi itibariyle zorunlu hale geliyor.

SALEEM ve SABER sistemleri hakkında bilgi yetersizliği ve karmaşık görünen mevzuatıyla yeni Suudi Ürün Güvenliği Programı ile ilgili geçiş sürecinde belirsizlikleri arttırırken, üreticilerin bölgeye yaptıkları ihracatlarda sorunlar yaşanması riski artmaktadır. Bu süreçte Intertek olarak üreticilerimize sağlıklı bilgi aktarmak ve oluşan soru işaretlerini gidermek amacıyla SALEEM programı hakkında detaylı bilgiler paylaşacağımız bir seminer düzenliyoruz.  Etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih: 02 Temmuz 2018

Saat: 10:00 - 16:00

Yer: Radisson Blu Conference & Airport Hotel

Konuşmacı: Bruce McGill / VP Global Certification, Intertek

 

Not: Seminerde SALEEM ve SABEER programının yanısıra ECAS, G MARK ve KUCAS programlarında yapılan güncellemeler ve değişiklilere de değinilecektir.

Katılımlarınız için kayıt yaptırmanız zorunludur.

Katılım kaydı yaptırmak için:

Dilek Çelebi – dilek.celebi@intertek.com ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.