Anasayfa / Hakkımızda
Lütfen Bekleyiniz. İşlem tamamlanınca yönleneceksiniz.
1885 yılından beri dünya genelindeki şirketler, ürünlerinin, süreçlerinin ve sistemlerinin kalitesini ve güvenliğini sağlamak için Intertek’e güveniyor. Günümüzde 100'den fazla ülkede 1000 den fazla laboratuvar ve ofisi ile Intertek; global akreditasyonları, anlaşmaları, regülasyon bilgisi ve teknik donanımlı uzman kadrosu ile kuruluşların aradığı lider çözüm ortağıdır.

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

1995 yılından itibaren Türkiye’de faaliyete başlayan Intertek Test Hizmetleri A.Ş, ülkemizde ISO/ IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Akreditasyonu sahibi ilk laboratuvar olup, ek olarak ISO/ IEC 17021 ve ISO/ IEC 17065 akreditasyon kapsamları ile müşterilerine Güvence (Denetim, Sistem Belgelendirme ve Egitim), Test, Gözetim, ve Ürün Belgelendirme hizmetleri vermektedir. 

 

Intertek Endüstriyel Hizmetler Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti.

Kaynakçı ve kaynak koordinatörü sertifikasyonu, 3. Taraf gözetim (testlere nezaret edilmesi), yurt dışı/yurt içi ekipmanların imalat ve montaj kontrolü, depolama tankları (API 650 ve 653), boru hatları (API 570) vb.), proje bazlı QA/QC ekip kurulması ve NDT konularında hizmet vermektedir. ISO/ IEC 17020 ve ISO/ IEC 17024 akreditasyon kapsamları ile verdiği hizmetler arasında; uluslararası yönetmelik ve standartlara ve proje-bazlı teknik spektlere yönelik uygunluk değerlendirmesi, üretim izleme ve takibi ile varlık yönetimi de bulunmaktadır.

 

ITS Caleb Brett Deniz Survey

1962 yılında Türkiye’de Caleb Brett adı altında gözetim hizmetleri ile faaliyetine başlamıştır. Intertek Caleb Brett ticari değeri yüksek dökme mal, ham petrol, yakıt, tahıl, yenilebilir yağlar ve diğer birçok ürünün gözetim hizmetini sağlamaktadır. (http://www.intertekturkey.com)


Türkiye’deki 3 şirketimiz ve 1000’den fazla çalışanımız ile en son teknolojiye sahip tesislerimiz ve laboratuvarlarımızda küresel ağımızın da desteği ile Türkiye’nin 81 ilinde müşterilerimizin operasyonları ve tedarik zincirlerinde oluşabilecek riskleri tanımlamalarına ve yönetmelerine destek olmaktayız.

 

Hizmet verdiğimiz sektörler;

Tekstil & Hazır Giyim

Ayakkabı

Oyuncak & Kırtasiye

Hediyelik Eşya, Züccaciye

Mobilya

Aksesuar

Gıda ve Tarım

Ambalaj

Elektrik Elektronik

Temizlik Malzemeleri

Sağlık, Güzellik ve Perakende

Kimya

Polimer & Plastik

Mineral

Otomotiv

Enerji

Petrol ve Petrol Ürünleri

Endüstri

İnşaat, Mühendislik

Yardıma mı ihtiyacınız var?

+90 212 496 46 46

+90 216 445 00 00